Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bingöl'de 6 proje yeterli puan aldı

Bingöl'de 6 proje yeterli puan aldı

KOBİ Proje Destek Programının ön değerlendirmeleri sonuçlanırken, Bingöl'de 6 proje yeterli puanı aldı.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2016 Salı 23:48
Bingöl'de 6 proje yeterli puan aldı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Bingöl İl Müdürü Naci Özdemir, Kurumsallaşma ve Markalaşma Destek Programında ön değerlendirme sonucu Bingöl’de 6 projenin yeterli puanı aldığını belirtti.

KOBİ Proje Destek Programı kapsamında, proje teklif çağrısına çıkılan konular itibariyle elektronik ortamda yapılan ön değerlendirme sonucunda Değerlendirme Kurulu gündemine alınmaya hak kazanan projeler belirlendiğini ifade eden Özdemir, ön değerlendirme sonucu kurumsallaşma ve markalaşma konusunda Türkiye geneli bin 17 adet projenin kabul edildiğini söyledi.

Özdemir, “Bingöl ilimizden ise kurumsallaşma ve markalaşma konusunda toplam 6 adet proje ön değerlendirme sonucu olumlu sonuçlandı. Ön değerlendirme sonucu Türkiye geneli başarılı bulunan projelere www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Haberler.aspx?ref=1276 adresinden ulaşılabilmektedir. Ön değerlendirme sonucu olumlu sonuçlanan projeler, KOSGEB İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulacak değerlendirme ve karar kurullarınca Mart ayı içinde nihai sonuçlandırılması planlanmaktadır.” diye konuştu.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Çiftçileremüjde! destek ödemesi başlanıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com