Reklamı Geç
Advert
Advert

Bilgisayardan ücretsiz TV'leri izleyin

Bilgisayardan ücretsiz TV'leri izleyin
Bilgisayardan ücretsiz TV'leri izleyin

İnternetten yüzlerce TV kanalını izlemenizi sağlayan FreeZ Online TV sayesinde, tüm gelişmelerden haberdar olabilir ve canınız sıkıldığında müzik kanallarıyla neşelenebilirsiniz. "Bu nasıl olacak?" sorusunun yanıtı rehberimizde saklı.

Bazı bilişimciler tarafından "Yüzyılın İcadı" olarak nitelendirilen internet, bilinen dünyanın sınırlarını aşmamızı sağladı. Artık hiçbir şey eskisi gibi değil! Günümüzün çoğunu sosyal ağ servislerinde geçiriyor, iş bulmak için kariyer sitelerini aşındırıyor, dünyanın bir ucundaki sevdiklerimizle görüntülü konuşmalar yapıyoruz.

Hatta ve hatta, web ile birlikte dünyanın en eski mesleklerinden biri bile kökten değişime uğruyor.

İnternet, dünyayı değiştiriyor

Elbette, televizyonun da bu değişime uyum sağlamaması beklenemezdi. Pek çok TV kanalı, internet üstünden 24 saat canlı yayın yaparak reklam gelirlerini ikiye katlıyor.

Dünyanın en popüler yazılımlardan FreeZ Online TV, kullanıcıların TV kanallarına (NSA Channel bile burada) ulaşmasına olanak tanıyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, ülkemizden ve yurt dışından yüzlerce kanala ulaşmanızı sağlayan yazılımın kullanımını adım adım anlatıyoruz.

İlk adım

Bağlantı vasıtasıyla FreeZ Online TV'yi kurun. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu olan yazılım, Windows Media Player kabuğundan faydalanıyor ve sadece 2 MB yer talep ediyor. Tavsiyemiz, güncel Windows Media Player'ın ve Codec paketlerinin PC'nizde kurulu olması yönünde.

 


ShiftDelete.Net

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı o iş adamları FETÖ'dan tekrar tutuklandılar
Urfalı o iş adamları FETÖ'dan tekrar tutuklandılar
Sır albay, sivillere ateş açıldı
Sır albay, sivillere ateş açıldı