Advert
Advert
Advert

Bezikileri buluşturan iftar

Bezikiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kara Kapaklı Pasaj arkasında her yıl geleneksel olarak dernek binasında Bezikiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimine iftar yemeği verdi.

Bezikileri buluşturan iftar
Bezikileri buluşturan iftar

İftar yemeğine katılan  yönetim kurulu üyelerinden Mehmet Hekimoğlu, Suphi Özkaya, Avukat Mustafa Hartavi, Salih Aslan, Gani Hartavi, Şanlıurfa Ak Parti İl Yönetim Kurulu Uryan Arusoğlu ve çok sayıda beziki üyeleri iftar yemeğine katılanlar arasındaydı.

 

Bezikiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kara yaptığı açıklamada; “Öncelikle burada her yıl geleneksel olarak yönetim kurulu üyelerimizle her ramazan iftarda buluşuyoruz. bu yılda yönetim kurulu üyelerimizle kendi dernek binamızda bir araya geldik burada öncelikle bezikiler sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği yönetimime ve üyelerime geldikleri için çok teşekkür ediyorum. Önümüzde Allah kısmet ederse kadir gecesini iştirak edeceğiz cenabı Allah dualarımızı kabul etsin şimdiden tüm Şanlıurfalı hemşerilerimin bu mübarek gününü kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ve Suriye’den Ceylanpınar ilçemizdeki aldığımız bilgilere göre 3 kardeşimiz vefat etmiştir. Burada ölen kardeşlerimizin ailelerine başsağlı diliyorum ve Suriyedeki şiddetin son bulmasını akan kanın  durmasını diliyorum” dedi.


Bezikiler sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği iftardan sonra karşılıklı sohbetten sonra son buldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti