Advert
Advert
Advert

Beyaz TV'de Adnan Oktar'ı çılgına çeviren soru VİDEO

Beyaz TV'de ekrana gelen Adalet Masası programında "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ile program sunucusu Rasim Ozan Kütahyalı arasında gergin anlar yaşandı.

Beyaz TV'de Adnan Oktar'ı çılgına çeviren soru VİDEO
Beyaz TV'de Adnan Oktar'ı çılgına çeviren soru VİDEO

 

Beyaz TV'de yayınlanan "Adalet Masası" programına kendi stüdyosundan bağlanan Adnan Oktar ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında yaşanan gergin anlar, dün akşam televizyon yayınlarına damgasını vurdu.
Programda Mehdilik konusu konuşuldu. Adnan Oktar, Mehdi'nin gelmesine işaret eden bütün ipuçlarını tek tek sıraladı. Adnan Oktar'ı ilk kızdıran soru, 'kendisini tarif ettiği' yönündeki ima oldu. Rasim Ozan Kütahyalı, ilk imadan sonra Adnan Oktar'ın Mehdi diye kendini tarif ettiğini söyledi. Kütahyalı'nın "Peki bu Mehdi kendi topluluğu arasında bacılar, motorlar cariyeler ayrımı yapıyor mu" diye sorunca ortalık karıştı.
ADNAN HOCA BİR ANDA PARLADI
Sorunun ardından gergin anlar da yaşanmaya başladı. Adnan Oktar soruya sert tepki gösterdi. Rasim Ozan'a, "Ağzını topla terbiyesizlik etme" diyen Oktar "O işleri sen daha iyi bilirsin, kurnazlık yapma. Ağzını topla bana düzgün soru sor" çıkışını yaptı.
İŞTE O ANLAR...
Adnan Oktar'ın çıkışı üzerine Kütahyalı, sesini yükselterek, "Bu programda kendi propagandanızı yapmanıza izin vermem, istediğimiz soruyu soramayacaksak olmaz bu iş" dedi. Sözlerine devam etmesi üzerine Kütahyalı, konuğunu yayından aldırdı.
Rasim Ozan, Adnan Oktar'ı yayından aldırdıktan sonra izleyicilere yönelik durumu anlatan bir konuşma yaptı. Kütahyalı, aardından da yayını bitirdi. İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri:
"Adnan Oktar yayını sabote edip provoke etmeye kalkıştı. Fakat istediğimiz sorular sorulmayacak ve kendisi istediği gibi propaganda yapacaksa böyle olmaz. İnşallahlar ve maşallahlarla devam etsin. Yapacak bir şey yok. Bütün o yaşananları anlatmak istemiyor. Halbuki ben bu soruları hesap sorar gibi sormak istemiyorum ancak o bir paranoyaya kapılmış. Haksızlığın karşısındayız ama bu böyle olmaz."
ROTAHABER

 

Beyaz TV Rasim Ozan Kütahyalı Adnan Hoca Adnan Oktar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!