Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Beyaz Altının kalitesi yükseldi

Beyaz Altının kalitesi yükseldi

Pamuğun Kalitesini Yükseltme amacıyla kurulan komisyonun çalışmaları sonuç verdi.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2014 Çarşamba 15:49
Beyaz Altının kalitesi yükseldi

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Şanlıurfa’da bulunan Kurum ve Kuruluşların, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, pamuğun kalitesini yükseltmek amaciyla kurulan komisyonun çalişmalari sonuç verdi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çiçek, yaptıkları denetimler sonucunda pamuğun daha temiz ve kaliteli olduğunu gözlemlediklerini söyledi. Belirli aralıklarla çırçır fabrikalarının bulunduğu bölgelerde çeşitli toplantılar düzenlediklerini belirten Çiçek, Şanlıurfa pamuğunun istedikleri standarda ulaştığını kaydetti.

Çiçek, “Birçok fabrikamızı denetledik. Denetimlerde hiçbir fabrikamızda naylon çuval, naylon bez ve naylon ipliğe rastlamadık, pamuklarımız artık çok temiz toplanıyor. Bizler de Şanlıurfa pamuğunun kalitesini arttırmak için komisyon olarak çok mücadele verdik ve başarıya da ulaşıyoruz.” dedi.

Son olarak Çiçek, pamuğun kalitesinin artması için başlatılan çalışma kapsamında uyarıları dikkate alarak sürece katkı sunan tüm çırçırcılara ve pamuk üreticilerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com