Advert
Advert
Advert

Beton Parke İhalesinde Fakıbaba Neden Başkanlık yaptı? -VİDEO

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, 12 mahallenin beton parke yapım işini kapsayan ihaleye başkanlık etti.

Beton Parke İhalesinde Fakıbaba Neden Başkanlık yaptı? -VİDEO
Beton Parke İhalesinde Fakıbaba Neden Başkanlık yaptı? -VİDEO

Şanlıurfa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale İşleri Birimi’nde Belediye Encümen Toplantı Salonu’nda yapılan ihaleye katılan Fakıbaba, 8 yıldan bu yana gerçekleştirilen ihalelerin açık ve şeffaf bir şekilde yürütüldüğünü belirterek, başta Başkan Yardımcısı Emin İzol olmak üzere ihale komisyonunda görev alan tüm çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.
Parayı iyi bir şekilde kullandıklarından dolayı Şanlıurfa’da çok güzel hizmetlere imza attıklarının altını çizen Fakıbaba, “ Ben arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2004 yılından bu yana kimsenin itiraz edemeyeceği bir şekilde ihaleleri açık ve şeffaf bir biçimde yürütüyorlar. Bu konuda başta Başkan Yardımcısı Emin İzol olmak üzere ihale komisyonunda görev alan tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Gerçekten para iyi bir şekilde kullanıldığı zaman bir şehirde neler yapılacağını en iyi şekilde gösteren Şanlıurfa’dır” dedi.
Selahattin Eyyübi, Yenişehir, Hamidiye, Ulubatlı, İpekyol, Paşabağı, Akşemsettin, Akabe, Direkli, Bağlarbaşı, Ahmet Yesevi ve Sancaktar Mahallesi olmak üzere toplam 12 adet mahallede beton parke yapım işi ihalesini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiklerini kaydeden Fakıbaba, bu tür önemli ihalelerin dün olduğu gibi bugünde, yarında devam edeceğini söyledi.
URFA’DAN AKSARAYA KADAR KİLİT TAŞ DÖŞEDİK…
8 yıllık süreçte olduğu gibi 2012 yılında da önemli hizmetlere imza atacaklarının müjdesini veren Fakıbaba, “Arkadaşlarımdan bilgi aldım. 8 yıllık süreçte 4 Milyon 500 bin metrekare beton parke işini ihale ettiklerini söylediler. Bunun anlamı şu, 7 metre genişliğinde, Urfa’dan Aksaray’a kadar biz geldiğimiz günden bu yana taş döşeme işlemi yapmışız. Bu rakam oldukça önemli bir rakamdır. Biz bunu da çok ucuza mal ediyoruz. Mart Ayı içersinde çok önemli ihalelerimiz var. Tek amacımız -Pırıl Pırıl Bir Şanlıurfa İçin-” dedi.
Yaklaşık maliyeti 3 Milyon 77 Bin 66 TL olan “12 Mahallenin Beton Parke Yapım İşi İhalesi”ne 6 firma katıldı. İhalenin komisyonca değerlendirilerek önümüzdeki günlerde karara bağlanacağı öğrenildi.

fakibaba ihaleye başkanlık yaptı ile balikligol_com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu