Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Beşiktaş'tan Kocadağ'a plaket

Beşiktaş'tan Kocadağ'a plaket

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2010 Çarşamba 12:13
Beşiktaş'tan Kocadağ'a plaket

Selahattin Demir kendisinin de Ticaret Lisesi mezunu olduğunu mesleki başarımızda ticaret lisesinin katkısı inkâr edilemez. Okuldaki öğrencilik yıllarında okulun sportif çalışmalarına katılarak Ticaret Lisesini takım arkadaşlarımla birlikte temsil ettik Şanlıurfa ticaret lisesi dönemimizde sporun birçok dalında başarılı oldu. Atletizmde bölge birinciliği ve Türkiye İkinciliği elde ederek mesleki başarının yanında Eğitim, sosyal faaliyetler ve sportif alandaki başarılarla anılan Ticaret Meslek Lisesi Şanlıurfa'yı özellikle Atletizm dalında Türkiye finaline taşıyıp herkesin dikkatini çeken Ticaret Lisesini temsil edenlerden biri olarak büyüklerimi ve yeni mezun olan kardeşlerimi bir arada görmek beni duygulandırdı.  

Demir şöyle devam etti. Bu olağanı bize sağlayan Ticaret Lisesi Mezunları Derneği yönetimine ve Bütün Ticaret Meslek Lisesi mezunlarına Başkanımız Niyazi Kocadağ'a ve bu güzel tablonun oluşmasında katkısı olan herkese teşekkür ederek herkese başarılar diliyorum. dedi. 

Başkan Niyazi Kocadağ plaketi memnuniyetle kabul ettiğini ve Ticaret Lisesi Mezunlarının içersinde Muhasebeci, Maliyeci Ekonomist,  Sağlıkçı, Doktor, Spor Adamı gibi çeşitli mesleklerde başarılı insanların çıktığını görüyoruz buda bizleri son derece mutlu etmektedir.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Beşiktaş Şenol Güneş için kararını verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com