Advert
Advert
Advert

Benzinli fiyatına dizel otomobil

Şanlıurfa Birecik Fiat Önkol Otomotiv uydu bayi yöneticisi Yakup Yıldız 'Ekim ayında en cazip kampanyalar yine Fiat'ta' dedi.

Benzinli fiyatına dizel otomobil
Benzinli fiyatına dizel otomobil

Şanlıurfa Birecik Fiat Önkol Otomotiv uydu bayi yöneticisi Yakup Yıldız ‘Ekim ayında en cazip kampanyalar yine Fiat’ta dedi. Yakup Yıldız, 0 faizli kredi imkanı ve ÖTV fırsatı ile Fiat showroomlarında müşterilerini beklediklerini söyledi. Yakup Yıldız, Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo modellerinde ise ÖTV zammını Fiat’in karşıladığını belirtti. Yolcuların ve sürücülerin en çok tercih ettiği Ducato Minibüs modelinde ise ‘Okul Paketi’ni Fiat’ın karşıladığını ifade eden Önkol Nakitalımı tercih eden müşterilere ise Tüm ticari araçlarda extra 3.000 TL indirim yapıldığını vurguladı.

 

Yakup Yıldız, Fiat’ın Ekim ayı kampanyası ile ilgili şu bilgileri verdi.

Linea ve Bravo’larda, dizel motor seçeneklerinde “Benzinli Fiyatına Dizel” ile size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Ekim ayında Actual, Active Plus ve Via donanımlı Linea Classic’in 1.3 litre 95HP’lik motorlu versiyonlarına 1.4 litre benzinli Linea Classic; Easy donanımlı Yeni Linea’nın 1.3 litre 95HP’lik versiyonuna ise 1.4 litre benzinli Yeni Linea fiyatına sahip olabilirsiniz. Ailenizin arabası Linea 32.990 TL’den başlayan dizel fiyatıyla Fiat showroomlarında sizi bekliyor.

Hatice Rüya Arslantaş / www.balikligol.com

Benzinli Fiyatına Dizel Otomobil Benzinli Fiyatına Dizel Otomobil haberi Benzinli Fiyatına Dizel Otomobil haberleri Benzinli Fiyatına Dizel Otomobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu