Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim BenQ Projektörler İle Eğitim

BenQ Projektörler İle Eğitim

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2010 Perşembe 12:25
BenQ Projektörler İle Eğitim

Dünnyanın en çok satan DLP projektör markalarından biri olan BenQ, eğitim pazarı için geliştirdiği ürünleri ve gelecekteki teknolojilerini BenQnun Türkiye yöneticilerine sorduk.

IT dünyası eğitim pazarına el attı. Neredeyse her gün bu pazar için spesifik ürünler geliştiriliyor. Bununla birlikte gelişen ürünleri ve teknolojileri daha önce yaptığımız çalışmalarda sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi de, öğretmenlere, IT yöneticilerine ve öğrencilere, sınıf performansı ve maliyet performansı bakımından en iyi şekilde optimize edilmiş sonuçlar elde etmeleri için keyifli eğitim olanağı sağlayan bu dünyayı BenQnun yöneticilerinden dinleyin.

 

 

PointDraw, özellikle eğitim alanında göz ardı edilmemesi gereken önemli bir teknoloji. Öğretmenler için hazırlanmış olan bu teknoloji sayesinde, kalibrasyon ve beyaz tahta tarihe karışıyor. Enteraktif kalem ve özel geliştirilen projeksiyon cihazı (bilgisayar gerektirmeyen) sayesinde, istenilen görüntü herhangi bir yüzey üzerinden yansıtılabiliyor.

Özel kalem sayesinde, yansıtılan yere bakmaksızın görüntü ile etkileşime giriliyor. Bu da kullanımda büyük bir rahatlık ve esneklik tanıyor.


 

Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - ShiftDelete.Net

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com