Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Beni kullanacak kişi daha anasından doğmadı!

Beni kullanacak kişi daha anasından doğmadı!

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2010 Pazartesi 16:51
Beni kullanacak kişi daha anasından doğmadı!

Mehmet Ali Ağca, birtakım karanlık güçlerce kullanıldığı iddiasına, “Beni kullanacak, daha anasının karnından doğmadı. Kullanan biri varsa, o da benim” şeklinde cevap verdi. 

Akitten Ankara Temsilcisi Yener Dönmez ile Fatih Akkayanın Mehmet Ali Ağca ileyaptığı söyleşinin bugün yayınlanan 5.bölümü de çarpıcı açıklamalar içeriyor:

AKİT: TRTye çıkmanız olay oldu. Milliyet manşetten tepki gösterdi. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

AĞCA: Masum bir insan ne konuşacakmış. Ben yüzde yüz masumum. Milliyet önce 3000 tane masum Ülkücünün cinayetinden bahsetsin. 3 milyon Iraklı insan öldürüldü.. Milliyet, Hürriyet.. Bırakın bunlardan bahsetmeyi, vicdansızlık ettiler ve soykırımcı işgalci katilleri övüyorlar. “Bakın bu muhteşem uçaklar, bilgisayar oyunu gibi Afganistanı, Irakı vuruyor” diye övüyorlar. Sen ne diyorsun ya...

 

“BEN MÜSLÜMANIM SADECE MÜSLÜMAN”

AKİT: Kendinizi ülkücü olarak mı nitelendiriyorsunuz?

AĞCA: Ben Müslümandan başka hiçbir şey değilim. Olay bitmiştir, evrensel bir insanım ben, evrenselim.. Ülkücü demek, Müslüman demektir.

AKİT: Aydın Doğanın Milliyeti satın almak istediği ancak Abdi İpekçinin buna karşı çıktığı iddiaları peki..

AĞCA: İşte burada İslamiyete ihanet başlıyor. Bu kayıkçı kavgası. Aydın Doğanmış, bunların hepsi boş kardeşim. Aydın Doğan meselesi değil bu. Ben sana ne diyorum, adam gitmiş Müslüman Kayserili işadamı bir moda tasarımı için cinsel sapkın bir modacıya 2 milyon lira vermiş, elbise yaptırıyor. Başka adam mı yok? Sen bunun üzerine gideceksin ve Kuran-ı Kerimin ayetini ortaya koyacaksın, olay bu, gerisi hikaye.

AKİT: Ülkeyi bu gibi patronlar yönetiyor diyordunuz?..

AĞCA: Yönetiyor, işte bütün dünyayı böyle adamlar yönetiyor.

AKİT: Peki sizce ne yapmak lazım?

AĞCA: Müslüman adam hayatını feda edecek, her şeyini...

AKİT: Nasıl yani?

AĞCA: Demokratik kültür mücadelesi kardeşim, ben diyorum ki, Abu Dabideki adamların elinde 700 milyar dolar var. 70 milyar dolarla gitsin dünya medyasını satın alsın, gitsin Kuran-ı Kerimi izah etsin, gitsin misyoner örgüt kursun. 4 bin tane think tank kuruluşu var Amerikada. Burada ise 4 tane think tank kuruluşu yok. Düşünce, fikir yoksa Aydın Doğan ile kavga falan, bunlar boş şeyler. Bu İslamiyeti bitirir. Kayıkçı kavgası bu. Aydın Doğan kim?.. Bunlarla mı muhatap olacaksın?.. Ben bambaşka şeyler konuşuyorum. İslamiyeti tüketti sahte Müslümanlar. Irakta yüzbinlerce insan Şiî-Sünni diye birbirini öldürüyor. Müslüman Müslümana el uzatabilir mi? Ama uzatıyor, birbirinin gırtlağını kesiyor. Müslümanlar bu dünyayı değiştiremezlerse, İslamiyete ihanet etmiş olurlar. Tarihten de silinip giderler. Ben bunu açıkça söylüyorum. Bu bütün Müslümanların vazifesidir.

 

“BEN MOSSADDAN DAHA GÜÇLÜYÜM”

AKİT: Türkiyedeki Müslümanlar ne yapmalı peki?..

AĞCA: Ne mi yapacak? Bir kültür mücadelesi...

AKİT: Siz ne yapıyorsunuz şu an Müslüman olarak?

AĞCA: Millete İslamiyeti anlatıyorum.

AKİT: Böyle mi anlatıyorsunuz İslamı?

AĞCA: Anlatıyorum işte. ‘Allahtan korkun diyorum. ‘MOSSADdan korkmayın diyorum. ‘Ben MOSSADdan daha güçlüyüm diyorum. ‘Zafer kazanacağız diyorum. ‘Yahudilik, Hıristiyanlık bitmiştir diyorum.

AKİT: Bu nasıl anlatmak? ‘MOSSADdan korkmayın, Allahtan korkun, tebliğ bu mu yani?..

AĞCA: Tebliğ budur tabi... ‘İslamiyeti yaşayın demektir.

AKİT: Yani kendiniz güzel bir örnek misiniz?

AĞCA: Benim hayatım İslamiyettir. Ben masumum. Türkiyede hiçbir şey yapmadım. Ne olmuş? Tertemiz bir hayatım var. Gitmiş Papayı da ilahi bir plan çerçevesinde vurmuşum. Papa da gelmiş benimle kucaklaşmış, kurşunu da Meryem Ananın tacına yerleştirmiş ‘kutsal bir eylem diye..

 

“BENİ KULLANACAK ANASINDAN DOĞMADI”

AKİT: Birileri sizi kullanmış olamaz mı?

AĞCA: Beni kullanacak daha anasından doğmadı..

AKİT: Amerikadan bahsettiniz.. İngilizler hakkında pek bir şey söylemiyorsunuz..

AĞCA: İngiltere de Satanizmin, Siyonizmin merkezlerinden bir tanesidir.. İsrail devleti İngilizlerin eseridir.

AKİT: İngilizlerle hiç temasınız oldu mu?

AĞCA: Asla olmadı. Temasım olacak olsa; onları kullanmak için olur!

AKİT: Siz kendinize ne kadar güveniyorsunuz böyle? Onu kullandım, bunu kullandım.. Birkaç tane ülke sayıyorsunuz. Abdullah Çatlıdan bahsediyorsunuz, Sovyetler Birliği filan diyorsunuz!..

AĞCA: Hepsi ortada..

AKİT: ‘Kimsin sen derler!..

AĞCA: Gittim, yendim, geldim. Fatih Sultan Mehmetin gidemediği yere gittim. Yendim, geldim!

 

“VATİKANI ÇÖKERTTİM”

AKİT: Yendiniz de ne yaptınız?

AĞCA: Ne yaptım? Vatikanı çökerttim, geldim...

AKİT: Vatikan yerinde duruyor!..

AĞCA: Yerinde duruyor da ruhu bitmiş! Biz Müslümanlar adam olsak, Hıristiyanlık diye bir din yok. Müslümanlar adam olsalar, birkaç yılda Batı medeniyetini Müslüman yaparlar. 5-10 kadınla evlenip yatmayı İslamiyet zannedenler, İslamiyetin en büyük düşmanlarıdır.

Söyleşimizin bu bölümünde Ağca, TRTye verdiği mülakatın ardından birtakım medya organlarının kendisine karşı takındığı tavırdan söz ediyor.. Zamanında kendisini kullandığı iddia edilen isimleri sorduğumuzda ise cevabı hayli ilginç oluyor. Buyurun..

 

NASIL KULLANDI?

AKİT: Geriye dönecek olursak, cezaevinden kaçışınız, İtalyaya kadar gidişiniz.. Size yardım eden isimlerle ilgili hep çelişkili açıklamalarınız oldu. Kimdi bu isimler, size nasıl yardımcı oldular?

AĞCA: Bütün her şey sadece maşa, anladın mı? Her şeyin üzerinde ilahi bir sistem var. Önemli olan plan. Gerisi tamamen basit şeyler.

AKİT: Kimi, nasıl kullandınız?

AĞCA: Yani bana yardımcı oldular.

AKİT: Örneğin Abdullah Çatlı size nasıl yardımcı oldu?..

AĞCA: Yardımcı oldu işte, mesela bir yerden bir yere gidiyorsun, işte sınır geçiyorsun, pasaport buluyor. Ne bileyim bir arkadaştan para yardımı buluyor, böyle ufak tefek şeyler.

AKİT: Süreçte size en çok yardımcı olan kim?

AĞCA: Oral Çeliktir, Abdullah Çatlıdır. Yalçın Özbey.. Birkaç tane Ülkücü çocuktur yani..

 

AKİT: Abdullah Çatlı ile ilgili düşünceniz ne?

 AĞCA: Gelmiş Türkiyeye, bir sistem var. Girmiş sistemin içine, olay bu kadar basit yani..

AKİT: Sistemin içine girmiş derken..

AĞCA: O farklı şimdi. O bir sistemin içinde, ben sistemin dışındayım. O orada sisteme mecburen hizmet etmek zorunda ama ben hiçbir şeye hizmet etmek zorunda değilim.

AKİT: Sistem içi sistem dışı dediniz, bunu biraz açar mısınız?

AĞCA: Ben sistemin dışındayım. Ben yeni bir dünya inşa etmek istiyorum.

 

YENER DÖNMEZ / FATİH AKKAYA - YENİ AKİT

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com