Advert
Advert
Advert

"Ben Öğrenciyken" Oyununu Sahneledi

Yepyeni tiyatro oyunlarıyla bu yıl da perdelerini sanatseverler için açan Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu “Ben Öğrenciyken” adlı tiyatro oyunu sahnelemeye devam ediyor.

     Şair Nabi Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenen “Ben Öğrenciyken” adlı tiyatro oyunuyla perdelerini sanatseverlere açan şehir tiyatrosu oyuncularının performansı izleyenlerin takdirini topladı.

     Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni A.Kadir Kırıcı ve oyuncularının ustaca sahnelediği “Ben Öğrenciyken” adlı oyunu her hafta çok sayıda sanatsever izliyor.

     Mustafa Acar’ın yazdığı oyun izleyenleri kimi zaman güldürürken, kimi zaman ise düşündürüyor.

    Orcun ile Cundi isimli iki kafadarın öğrencilik yıllarında yaşadığı olayların trajikomik bir şekilde aktarıldığı oyunda izleyenlerin keyifli anlar yaşadığı gözlendi.

    Tiyatro oyununun ardından bir açıklama yapan Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni A.Kadir Kırıcı, Şanlıurfa Belediyesi olarak kentin sosyal ve kültürel yaşam seviyesini yükseltme adına önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, tiyatronun bu hizmetlerden sadece bir tanesi olduğuna dikkat çekti.

   Kırıcı“Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Şair Nabi Kültür Merkezi’nde her hafta Cumartesi Günü saat 13’de çocuklara, saat 19.30’da ise yetişkinlere yönelik birbirinden güzel oyunlar sahneliyor. Ücretsiz olarak sahnelenen tüm oyunlara halkımızı bekliyoruz” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı