Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem BEM-BİR-Sen’den Memurlara Birlik ve Beraberlik Gecesi

BEM-BİR-Sen’den Memurlara Birlik ve Beraberlik Gecesi

Memur-Sen İl Konfederasyona bağlı BEM-BİR-Sen Şanlıurfa Şubesi, Şanlıurfa Belediyesi’nde görev yapan memurların katıldığı birlik ve beraberlik gecesi düzenledi.

Giriş Tarihi: 24 Mart 2012 Cumartesi 22:05
BEM-BİR-Sen’den Memurlara Birlik ve Beraberlik Gecesi

Özel bir Konukevi’nde düzenlenen geceye, Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, BEM-BİR-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol, Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Atçı, BEM-BİR-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Hanifi Polat, BEM-BİR-Sen Şanlıurfa Şubesi Kurucu Başkanı Ali Ferhat Türkmen, bazı belediye birim amirleri ve belediyede görevli memurlar katıldı.
Şanlıurfa Belediyesi Sıra Gecesi Topluluğunun seslendirdiği birbirinden güzel Urfa türküleriyle moral bulan memurlar, geçtiğimiz günlerde sendika ile belediye arasında imzalanan “Sosyal Denge Sözleşmesi”ni de kutlamış oldular.
Gecenin anlam ve önemine dikkat çeken konuşmaların yapıldığı birlik ve beraberlik gecesinde ilk olarak Şanlıurfa Şube Başkanı Hanifi Polat, konukları selamlama konuşması yaptı ve sendikanın yaptığı hizmetlerden bahsetti. Daha sonra konuşma yapan BEM-BİR-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ise Türkiye’nin gündemini meşgul eden toplu sözleşmede gelinen noktayı anlattı ve sözleşmenin memurlara sağlayacağı faydaları sıraladı.
Son olarak konuşma yapan Şanlıurfa Belediye Başkanı Fakıbaba, göreve geldiği günden bu yana yakaladığı başarıyı ekibine borçlu olduğunu belirterek, işçilere ve memurlara verdiği değerden söz etti. Memur arkadaşlarla böyle bir gecede beraber olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Fakıbaba sendika ile imzalanan sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını diledi.
Yapılan konuşmaların ardından plaket törenine geçildi. Gecenin anısına Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’ya, BEM-BİR-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay’a, BEM-BİR-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Hanifi Polat’a ve BEM-BİR-Sen Şanlıurfa Şubesi Kurucu Başkanı Ali Ferhat Türkmen’e katkılarından dolayı birer şükran plaketi takdim edildi.
Gecenin sonunda bir konuşma yapan BEM-BİR-Sen Şanlıurfa Şubesi Kurucu Başkanı Ali Ferhat Türkmen, kendilerine daima destek olan Başkan Fakıbaba’ya teşekkür ederek, hizmetlerinden dolayı minnettarlık duyduğunu söyledi. Gece, sıra gecesi topluluğunun seslendirdiği türkülerle son buldu.  
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com