Advert
Advert
Advert

BELSAN’dan yolsuzlukla ilgili açıklama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELSAN A.Ş ‘den ”Vurgun” Açıklaması geldi.

BELSAN’dan yolsuzlukla ilgili açıklama
BELSAN’dan yolsuzlukla ilgili açıklama admin
Ruha Ajans ve Urfa Değişim Gazetesi’nin gündeme getirdiği BELSAN’da ”Milyonluk Vurgun açıklaması haberinin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan BELSAN A.Ş.’den açıklama geldi.
 
Büyükşehir Belediyesi BELSAN A.Ş. Genel Müdürlüğü ”Vurgun” haberimizin ardundan yaptığı yazılı açıklamada olayı doğruladı,ancak yapılan açıklamada ”vurgun” ile ilgili her hangi bir rakamdan bahsedilmedi.
 
Yapılan açıklamada:”BELSAN A.Ş çalışanı M.K isimli şahıs hakkında çıkan haberlerle ilgili BELSAN A.Ş Genel Müdürü Nusret Urmak’ın basın açıklaması aşağıya çıkarılmıştır.”M.K isimli şahsın sorumlu olduğu alanda uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sırasında M.K isimli şahıs izin talebinde bulunmuştur. İzin talebi şirketimiz tarafından reddedilmiş, sorumlu M.K görevden uzaklaştırılmış iş akdi de feshedilmiştir. Konunun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından incelenmesi için 22.08.2017 tarihinde Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur.Araştırılan konu ile ilgili şirketin zararının olup olmadığı hususunda Yönetim Kurulumuz tarafından Mali Hizmetler ve Hukuk Müşavirliğince 22.08.2017 tarihinde inceleme başlatılmıştır. Söz konusu şahıs M.K ile ilgili incelemeler uzmanlar tarafından halen yürütülmektedir.Konu ile ilgili işlemlerin tamamı Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat ÇİFTÇİ’nin talimatı ile Yönetim Kurulumuz tarafından BELSAN A.Ş Genel Müdürlüğümüzce resen yapılmaktadır. Bilgi kirliliğinin önüne geçmek amacıyla konu ile ilgili açıklamalarımızı kamuoyuna saygıyla arz ederiz”denildi.
belsan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet Bege cevap     2017-08-28 Mehmet kardeş tebrikler. Tespit mükemmel. Ama elden ne gelir. Hangi kurumun başındakiler kabiliyetli ki. RABBİM bizleri korusun. Hükümetimizin liyakatı olan kişileri başa getirmesi gerekmektedir.
Mehmet     2017-08-27 Bu ne komik özenti bir açıklamadır. Bunu yazanlar o kurumu yönetiyorsa vay o kurumun başına. Re'sen kelimesinin anlamını biliyormu acaba bu yönetici, hem baikanın talimatıyla diyor hem de re'sen diyor. Bölük pörçük ifadeler, devrik devrik cümleler.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!