Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Belediyeyi Ziyaret Ettiler...

Belediyeyi Ziyaret Ettiler...

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2010 Perşembe 17:40
Belediyeyi Ziyaret Ettiler...

Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen "Gönül Köprüsü Projesi" kapsamında Erzincan'dan Şanlıurfa'ya gelen öğretmen ve öğrenciler, Şanlıurfa Belediyesi'ni ziyaret ettiler.

    Belediye Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe tarafından karşılanan öğretmen ve öğrenciler başkanlık makamında bir süre sohbet ettiler.

    İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nihat Yıldırım'ın başkanlığında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe misafirlere Şanlıurfa hakkında önemli bilgiler aktardı.

    Şanlıurfa'nın, tarihi ve turistik değerler bakımından bölgenin en önemli şehirlerinden bir tanesi olduğunu belirten Yücetepe, "Biz Şanlıurfa Belediyesi olarak Urfa'yı daha güzel bir hale getirmek için çalışıyoruz. Amacımız, Şanlıurfa'mızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmektir" dedi.

    Gönül Köprüsü Projesi'nin çok iyi düşünülmüş bir proje olduğunu dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Yücetepe, "Çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri ve ülkemizi tanımaları açısından gerçekten çok iyi düşünülmüş bir proje. Bu projenin çocuklarımızın bireysel gelişimine katkı sağlayacağı inancındayım. Bu geziler sayesinde öğrencilerimiz değişik kültürleri, değişik coğrafyaları görmeleri, tanımaları ve kendilerini yetiştirmeleri açısından çok önemli olacaktır." dedi.

   Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde yürütülen Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Erzincan'dan çok sayıda öğretmen ve öğrencilerin Şanlıurfa'ya geldiğini belirten Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nihat Yıldırım "Erzincan ilinden 200 öğrenci ve 15 öğretmen proje kapsamında ilimize geldiler. Projedeki amaç öğrencilerimizin gittikleri ilin kültürünü, sosyal ve kültürel yapısını tanımalarını sağlamak ve birlikteliği oluşturmaktır" dedi.

   Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yıldırım ayrıca Şanlıurfa Belediyesi'ne öğrencilerin ulaşımının sağlanması konusunda yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti.

   Belediye Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe  ziyaret anısına öğretmen ve öğrencilere Şanlıurfa'yı simgeleyen çeşitli hediyeler verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com