Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Belediyesi'nden Personeline "Çalışma Performansı" Eğitimi

Belediyesi'nden Personeline "Çalışma Performansı" Eğitimi

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından personele yönelik "Çalışma Performansı" eğitimi düzenlendi.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2015 Salı 13:37
Belediyesi'nden Personeline

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Personel Eğitimi Çalışma Performansı" eğitim seminerine; birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı. Eğitim seminerinin açılışında konuşan Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdulkadir Kırıcı, eğitimle ilgili bilgiler verdi. Eğitimle beraber personelin çalışma performansının arttırılmasını hedeflediklerini ifade eden Kırıcı, "Sizlerle bu çalışmayı başlatmamızdaki gaye, biz biliyoruz ki, herkes kendi alanında donanımlı ve yeterli. Ama biz şuna da inanıyoruz ki; ne kadar donanımlı olursak olalım muhakkak öğrenebileceğimiz şeylerin olması kaçınılmaz. Bu nedenle Harran Üniversitesinin değerli üyeleri ile birlikte Haliliye Belediyesi Kültür Müdürlüğü olarak çalışma performansını arttırmayı hedefleyen bir eğitim düzenliyoruz" dedi.

5 gün sürecek eğitim seminerlerinin il gününde Harran Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Serkan Uçan, "Sosyal Medya" konu başlığını ele aldı. Sosyal medyanın yararları kadar zararlı yönlerinin de olduğunu anlatan Uçan, sosyal medyanın tanımını yaptı ve "Sosyal medya'nın kullanımı, sosyal medya'nın çalışma performansı üzerindeki etkileri ve sosyal medya aracılığı ile yürütülen kriz yönetimleri" konu başlıkları hakkında bilgiler verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com