Advert
Advert
Advert

Belediyenin ihmalkârlığı halkı mağdur etti

Mardin'in Kızıltepe ilçe belediyesinin ihmalkârlığı halkı mağdur etti. Şehir içindeki bir yola döşenen kapanın dişlerinin ters dönmesini fark edemeyen bir sürücü otomobilinin iki tekerinden oldu.

Belediyenin ihmalkârlığı halkı mağdur etti
Belediyenin ihmalkârlığı halkı mağdur etti

Kızıltepe Sobacılar çarşısında yola döşenmiş olan kapanın ters dönmüş dişlilerinin onarılmaması nedeniyle yoldan araçlarıyla geçenler mağduriyet yaşıyor. Doğru yönden seyir halinde olan Mehmet Fatih Güzel, yola döşeli kapanın ters dönmüş dişini fark edemeyince otomobilinin iki tekerinden oldu.

Aracının sol ön ve arka tekerinin, ters dönmüş kapana takılarak patladığını ifade eden Fatih Güzel, belediyeden şikâyetçi oldu.

Yaşadığı kazadan sonra defalarca belediye ile zabıta müdürlüğünü aradığını söyleyen Güzel, kendisine cevap verilmediği ileri sürerek şikâyetçi olduğunu ifade etti. Güzel, “Düz yönden geldiğim için fark edemedim. Ters yönden gelmiş olsaydım dikkat ederdim. Kapana çarptık ve arabamın her iki tekeri patladı, mağdur oldum. Zabıta müdürlüğünü aradım, Belediyeyi aradım kimse cevap vermedi. Şikâyetçiyim arabamı nasıl götüreceğimi bilmiyorum.” dedi. (Mehmet Aslan-İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler