Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Belediyelere Müjde! 6 Ay Kesinti Yapılmayacak

Belediyelere Müjde! 6 Ay Kesinti Yapılmayacak

Büyükşehir belediyeleri, il özel idareleri, belediyeler ve bağlı kuruluşlarının borçlarına karşılık genel bütçe vergi gelirleri tahsilat toplamı üzerinden ayrılacak paylardan 6 ay kesinti yapılmayacak.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2014 Salı 13:19
Belediyelere Müjde! 6 Ay Kesinti Yapılmayacak

Büyükşehir Belediyeleri, İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bunların Bağlı Kuruluşlarının Borçlarına Karşılık Genel Bütçe Vergi Gelirleri Tahsilat Toplamı Üzerinden Ayrılacak Paylardan Yapılacak Kesintilere İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Bu karar ile Büyükşehirler için 30 Aralık'tan, İl ve ilçeler için 10 Ocaktan itibaren 6 ay paylar kesintisiz olarak gönderilecek.

Bu kararın güzel bir gelişme olduğunu söyleyen  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; "bu güzel gelişmeden dolayı başta Sayın Başbakanımız olmak üzere, Bakanlarımıza ve konuyu takip eden Abdülhamit Gül'e teşekkür ederim" dedi.

www.balikligol.com 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com