Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ KURSLAR!

BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ KURSLAR!

Eyyübiye için alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Şanlıurfa Eyyübiye ilçe Belediyesi, diğer yandan çocuklar, gençler ve yetişkinler için de kültürel ve sportif faaliyet atağına geçti.

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2015 Perşembe 14:32
BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ KURSLAR!

Eyyübiye İlçe sınırları içerisinde bulunan gençler ve yetişkinleri kültürel ve sportif faaliyetlerle toplumun önemli bir parçası haline getirmeyi amaçlayan Eyyübiye Belediyesi bu kapsamda açacağı kurs kayıtlarına başladı.

Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin kültürel ve sportif faaliyetlerle iç içe yaşaması için yatırımlarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi’nin kış dönemi ücretsiz kurs kayıtları başladı. Yaz ve kış olmak üzere her yıl iki dönem halinde düzenlenen Ücretsiz Kursların kış dönemi kayıtları başladı. Kayıtların Gazezoğlu Kültür Merkezindeki (Reji) Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Spor İşleri Müdürlüğünde alınmaya başlandığı kış dönemi kurslarında; Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Bağlama, Gitar, Ney, Tiyatro, Satranç, Ahşap Oymacılığı, Telkari, Kuaförlük, Resim, İngilizce, Halk Oyunları, Takı Tasarımı, Taş Oymacılığı(işletmeciliği), Biçki-Dikiş, Karete, Wushu, Muay Tai, Kic Boks, Masa Tenisi, Bodminton, Futbol, Judo, Jiu-Jitsu yer alacak.

Kış dönemi kültürel ve sportif kurslarla ilgili yazılı bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, çocuklar, gençler ve yetişkinleri kurslara katılmaya davet etti. İlçe sınırları içerisinde bu tarz kültürel ve sportif faaliyetlere ağırlık vereceklerini belirten Başkan Ekinci,” hem yaz aylarında hem de kış aylarında süreklilik arz edecek şekilde düzenlenecek olan bu kurslarımıza herkesi davet ediyoruz. Yeni Eyyübiye’nin inşası için çalışmalarımız sürerken Eyyübiye’nin bir kültür ilçesi olduğunu da unutmayarak vatandaşlarımıza yönelik kültürel ve sportif etkinliklerimiz de devam edecek. “ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com