Advert
Advert
Advert

Belediyeden süleymaniyeye sinema

Belediyeden süleymaniyeye sinema
Belediyeden süleymaniyeye sinema

Şanlıurfa Belediyesi varoş mahallelere sinema hizmeti sunuyor.

Şanlıurfa Belediyesi’nin SODES kapsamında başlattığı ‘Yazlık Sinema Günleri” kapsamında Süleymaniye Mahallesi’nde ikamet eden yaklaşık 100 çocuğa “Sokakların Kralı Romeo” adlı çocuk filmi ücretsiz olarak izlettirildi.

     Şanlıurfa Valiliği koordinasyonunda Şanlıurfa Belediyesi tarafından yürütülen Devlet Planlama Teşkilatı (DPT)’nin finanse ettiği SODES kapsamında özellikle bayanlara ve gençlere yönelik birçok mesleki kursun açıldığı Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi’nde kurs gören bayanların çocuklarına yönelik gerçekleştirilen etkinlikte çocukların oldukça güzel vakit geçirdikleri gözlendi.

    Şanlıurfa Belediyesi’nin kalıcı yer olarak belirlediği  Fatih Sultan Mehmet Parkı’nda keyifli bir sinema filmi izleyen çocuklar Belediye Başkanı Fakıbaba’ya ve merkezdeki hocalarına teşekkür ettiklerini söylediler.

     Film gösterimi sırasında  Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocuklara kek ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Urfalı sevda     2014-10-13 Sayın yazar eline koline sağlık ilaç gibi bir yazı ortalığı yakıp yıkanlar kürt dostu değildiribunların başka amaçları vardır gayeleri ayrı bir devlet kurmak dış güçlerin piyonu olmaktır.Hükümette bunlara çok taviz verdi bir müslüman bunların yaptıklarını yapsaydı hemen idam edilirdi şimarmanın anlamı yok biz bir ve beraberiz s.lar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe