Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Belediyeden kazı çalışmalarına sıkı denetim

Belediyeden kazı çalışmalarına sıkı denetim

Şanlıurfa Belediyesi, kent merkezinde hizmet veren yapı denetim firmalarıyla bir araya gelerek inşaat sektörünün sorunlarını konuştu.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2013 Salı 17:09
Belediyeden kazı çalışmalarına sıkı denetim


Mücavir alan içersinde yapılan inşaatlarda kazı izinleri, çevre güvenliği ve hafriyat nakliyesi gibi birçok konunun ele alındığı toplantıda önemli kararlar alındı.
Şanlıurfa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nce Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol başkanlık yaptı.
Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol’un yanı sıra İmar ve Şehircilik Müdürü Osman Bilgen ve mesai arkadaşlarının da hazır bulunduğu toplantıda yapı denetim firması yetkilileriyle görüş alışverişi yapıldı.
Yapı denetim firmalarının büyük ilgi gösterdi toplantı sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol, toplantının oldukça faydalı geçtiğini bildirdi.
BELEDİYE’DEN İZİNSİZ KAZI YAPILMAYACAK, HARFİYAT DÖKÜLMEYECEK
Şanlıurfa’nın daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol, “Yapı denetim firması yetkilileriyle yaptığımız görüşmeler sonucunda bazı ortak kararlar aldık” dedi.
İzol, “İnşaat yapan müteahhitlerimiz ve yapı denetim firması yetkilileri kendilerine müracaat edenlere belediyemizden izinsiz kazı yapmamaları hususunda uyarılarda bulunacaklar. Ayrıca bölgede çevre güvenliğinin yanı sıra hafriyatların gelişi güzel dökülmesine izin verilmeyecek” şeklinde konuştu.    

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Son Dakika! İbrahim Ayhan Gözaltına alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com