Advert
Advert
Advert

Belediyecilik hizmeti hiçbir zaman bitmez.

Belediyecilik hizmeti hiçbir zaman bitmez.
Belediyecilik hizmeti hiçbir zaman bitmez.

     "Sanayinin Yeniden Yapılandırılması Projesi" için Gebze'ye ardından bazı temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a giden Belediye Başkanı Fakıbaba, dün akşam saatlerinde Şanlıurfa'ya döndü.

      Pazar gününü Eyyübiye Bölgesi'ne ayıran Belediye Başkanı Fakıbaba, Başkan Yardımcısı Mahmut Kırıkçı ve beraberindeki birim amirleriyle birlikte kentin Şeyh Maksut Mahallesi'nde gezi ve incelemelerde bulundu.

     Mahalle Muhtarı Ahmet Çiftçi ile birlikte mahalle sakinlerinin dilek ve temennilerini dinleyen Fakıbaba, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti ve çocuklara yanında getirdiği gofretlerden ikram etti.

    Her fırsatta halkın arasında halkın sorunlarıyla ilgilendiklerini hatırlatan Başkan Fakıbaba, "Bu tür gezilerimizde halkın belediyemizden beklentilerini nelerdir bunları öğreniyor bu konuda çalışma yapıyoruz. Belediyecilik hizmeti hiçbir zaman bitmez. Hizmetin devamlılığı esastır. Mahallede bulunan mevcut eksiklikleri tespit edip notlarımızı aldık" dedi.

   Şanlıurfa'da olmadığı günlerde bile mahalle gezilerinin başkan yardımcılarının nezaretinde devam ettiğini hatırlatan Fakıbaba, sürdürülebilirlik esasına büyük önem verdiklerini söyledi.

  ŞEYH MAKSUT MUHTARI ÇİFTÇİ: "30 Yıllık Hizmet Özlemimizi Giderdik"

   Şanlıurfalılar olarak 30 yıldan bu yana özlenilen belediyecilik hizmetini Belediye Başkanı Fakıbaba'nın sayesinde giderdiklerini belirten Şeyh Maksut Mahalle Muhtarı Ahmet Çiftçi hizmetlerinden dolayı Fakıbaba ve ekibine teşekkür ettiklerini söyledi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu