Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Belediye Yap-Satçılarla Başdemiyor-VİDEO

Belediye Yap-Satçılarla Başdemiyor-VİDEO

Şanlıurfa Belediyesi Gecekondu Önleme birimi kent merkezinde kaçak yapılarla mücadelesini sürdürürken bazı yap saçtılar ise belediyenin defalarca yıktığı ruhsatsız ve çürük binalarını yeniden yapıyor.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2012 Cuma 11:52
Belediye Yap-Satçılarla Başdemiyor-VİDEO

Kaçak yapıda ekip sayısını, araç sayısını ve eleman sayısını artıran belediye, Bağlarbaşı Mahallesi 1846’ıncı ile Şair Nabi mahallesi 201’inci sokakta daha önce ruhsatsız yaptırılan bu iki binayı defalarca yıktı. Ancak her iki sokaktaki yapsatçılar, belediyenin yıktığı yapılarını tekrar tekrar yeniden yaptılar. Belediye yılmadan bıkmadan kaçak yapılarla mücadeleni sürdürerek bu iki adresteki yapıları geçtiğimiz gün tekrar yıktı.
Bağlarbaşı Mahallesindeki yapsatçının ruhsatı bir artı bir olmasına rağmen yapsatçı her seferinde 4 ile 5 katı yaptı. Belediye Bağlarbaşı’ndaki ruhsatsız yapının 4 ile 5’inci katını yıkarken Şair Nabi Mahallesinde 201’inci sokaktaki yapıya bir artı 2 ruhsat verilmiş olmasına rağmen yapsatçı ise 6’ıncı katı çıktı. Belediye Kaçak Yapı Ekibi buradaki ruhsatsız yapının 5 ile 6’ıncı katını yıktı. Zabıta ve polis olası bir gerginliğe karşın yoğun güvenlik önlemlerini alırken belediye her iki mahallede de daha önce birçok kez yıktığı binaları tekrar yapıldığı için geçtiğimiz gün yeniden yıktı.
www.balikligol.com


BAMYASUYU KAÇAKYAPI ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Okul Servislerine ‘Korsan’ baskını

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com