Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Belediye Maşuk’ta 600 konut yapacak

Belediye Maşuk’ta 600 konut yapacak

Şanlıurfa Belediyesi Haziran Ayı Belediye Meclisi 2. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkan Vekili Ahmet Al başkanlığında yapıldı.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2013 Salı 16:21
Belediye Maşuk’ta 600 konut yapacak


Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda ana gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Buna göre; Maşuk’ta 600 konut yapımında kullanılmak üzere 2013 yılı bütçesine ek bütçe yapılması oy çokluğu ile kabul edilirken Taşınmaz Mal (Camii Yeri) tahsisi ve 6360 Sayılı Kanuna Göre Kent ve Coğrafi Bilgi Sisteminin Yapılandırılması başlıklı gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi.
Toplantıda ayrıca, Karaköprü Belediyesi ve Kısas Belediyesi’ne ait imar tadilatlarının görüşülmesi başlıklı gündem maddeleri kabul edilerek İmar Komisyonuna havale edilirken, İmar Komisyonu’nca karara bağlanan imar tadilatları ise görüşülerek karara bağlandı.
Şanlıurfa Belediyesi Haziran Ayı Belediye Meclisi 3. Birleşim Toplantısı 5 Haziran 2013 Çarşamba Saat 14’te Yapılacağını açıkladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com