Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Belediye Konağı Sil Baştan haberine dava!..

Belediye Konağı Sil Baştan haberine dava!..

Şanlıurfa'da bir sitenin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesiyle ilgili yaptığı “Belediye Konağı Sil Baştan; Güvenç’e, Malikane Gibi Konak” habere Belediyeden tekzip geldi.

Giriş Tarihi: 30 Nisan 2014 Çarşamba 18:04
Belediye Konağı Sil Baştan haberine dava!..

Toplum nezidinde itibarı malum site diye bahsedilen siteyle ilgili Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Biriminden yapılan açıklamada:  “Belediye Konağı Sil Baştan; Güvenç’e, Malikane Gibi Konak” başlıklı maksatlı ve veriliş şekli itibariyle gerçeğe abartılı olan ve kamuoyunu yanlış bilgilendiren haberle ilgili olarak TİB(Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) ve Adli merciler nezdinde gerekli tüm hukuki süreç başlatılmıştır.

Bu haber şeklini itiyat haline getiren ilgili haber sitesinin itibarı toplum nezdinde malumdur. Malumu ilan etmekle uğraşılmasının anlamsız olduğu düşünüldüğünden öncekilerle ilgili yapıldığı gibi hukuk zeminindeki takibimiz sürecektir" dedildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Erdoğan'a Suikast olmazsa...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com