Advert
Advert
Advert

Belediye işçileri yeşil sahaya indi

Şanlıurfa’da HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası tarafından düzenlenen futbol turnuvası start aldı.

Belediye işçileri yeşil sahaya indi
Belediye işçileri yeşil sahaya indi

Hizmet-İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Reşat Özmen, önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirmeyi planladıkları futbol turnuvasının, üyeler arasındaki kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlendiğini belirtti.

GAP Arena Stadyumu karşısında Eyüp Spor Tesisleri’nde başlayan turnuvanın başlama vuruşunu gerçekleştiren Hizmet-İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Özmen, sendikacılığın tek amacının sadece hak ve özgürlükleri aramak olmadığını belirterek, sendikacılığın asıl amacının insanlar arasında birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu söyledi.


Özmen “Hak-İş’e bağlı Hizmet İş Sendikası olarak ilk defa düzenlenen turnuvaya faaliyet alanımızda olan Şanlıurfa Belediyesi’ne bağlı müdürlüklerin büyük ilgi göstermesi onur verici bir durumdur. Amacımız işçi kardeşlerimiz arasında dostluk ve kardeşliği artırmak. İş başarısının yanı sıra arkadaşlarımızın birbirleriyle kaynaşmalarını sağlamaktır. Bu vesile ile turnuvamıza katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyor turnuvanın dostluk ve kardeşlik havasında geçmesini temini ediyorum” dedi.


Şanlıurfa Belediyesi’ne bağlı 11 müdürlükten 13 ayrı takımın katıldığı turnuvada iki ayrı grup yer alıyor. Lig usulü oynanacak maçlar sonucunda iki grubunun lideri arasında final müsabakası oynanacak.

www.balikligol.com

 

Şanlıurfa Belediyesi HAK-İŞ Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası Mehmet Reşat Özmen GAP Arena Stadyumu Eyüp Spor Tesisleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!