Advert
Advert
Advert

Belediye Ekmeğe El Attı

Belediye Ekmeğe El Attı
Belediye Ekmeğe El Attı

       Şanlıurfa Fırıncılar Odası üyelerinin katıldığı toplantıda konuşan Zabıta Müdürü M.Burak Küçük, bu alanda iş bilen, kaliteli ve tecrübeli elamanlara ihtiyaç  duyulduğuna  dikkat  çekerek, başta Şanlıurfa Belediyesi olmak üzere diğer kamu kurum ve kuruluşların fırıncılara gerekli eğitim desteğini sağlayabileceğini söyledi.

Şanlıurfa Belediyesi, Fırıncılar Odası, Tarım İl Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde Şair Nabi Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya Zabıta Müdürü M.Burak Küçük, Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, Tarım İl Müdürlüğü Gıda Kontrol Şube Müdürü Nazif Çiftçi, İl Sağlık Müdürlüğü Gıda ve Çevre Kontrol Şube Müdürlüğü'nden Hanifi Karakılıç ve çok sayıda fırıncı katıldı. 

Toplantıda konuşan Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, Şanlıurfa'da fırın işyerleri koşullarının yenilenmeye açık olduğunu ve bu noktada çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getirdi.

Karaatlı, bu noktada fırıncıların eğitimleriyle yakından ilgilenen Şanlıurfa Belediyesi´ne teşekkür etti.

Tarım İl Müdürlüğü Gıda Kontrol Şube Müdürü Nazif Çiftçi, hijyen ve sağlıklı gıda tüketiminin gelişen dünyada öne çıktığına dikkat çekerek, halkın sağlıklı ve temiz ortamlarda yapılmış ekmekleri tüketmek istediğini söyledi.

Bu aşamada fırıncılara seslenen Zabıta Müdürü Küçük, işletmelerde işi bilen, kaliteli ve tecrübeli elemanlara görev vermelerini istedi.

Küçük, "Şanlıurfa Belediyesi olarak fırıncılara mesleki eğitim vermeye hazırız. Ekmeği kutsal bilen ve hatta ekmek üzerine yemin eden bir toplum olarak ekmeğe sahip çıkmalı ve sağlıklı bir ortamda üretip halka ulaştırmalıyız. Bu konuda vatandaşımız bize sonuna kadar güvensin" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret