Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Belediye başkanlığından duyuru

Belediye başkanlığından duyuru

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2011 Salı 13:09
Belediye başkanlığından duyuru

Yeşildirek Köprülü Kavşağı ile ilgili Şanlıurfa Belediyesinden açıklama yapıldı. İşte yapılan açıklama; “02.04.2011 tarihinde basında ve internet sitelerinde yer alan haberde Yeşildirek Köprülü Kavşağı ile ilgili açıklamamıza; İnşaat Mühendisleri Odası İl Başkanı Zeki Yıldırım “ Belediye’nin kendilerinden görüş istemediğini “ belirten sözlerine açıklık getirmek istiyoruz.

     Belediye olarak yaptığımız açıklamada Yeşildirek Köprülü Kavşak ile ilgili toplantılar yapıldığı ve bu toplantılara kamu kurum ve kuruluşları ile STK’ların katıldığı belirtilmişti.

   

 Söz konusu toplantı 26.04.2008 de yapılmış olup; toplantıya, Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Müfit Yetkin, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ekinci, Karayolları Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil, Şanlıurfa Defterdarı Rahmi Turan, Belediye başkan yardımcıları, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, belediye meclis üyeleri, TMMOB Şanlıurfa Temsilcisi Hakan Şen, Şanlıurfa Evren Sanayi Kooperatifi Başkanı Mustafa Aslan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mensur Özdemir, Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Hüseyin Korkmaz ve diğer sivil toplum kuruluşlarının (STK) Temsilcileri ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

    Toplantıya ilişkin kayıtlar mevcuttur. Şöyle ki, www.haberler.com sitesi arşivinde 26.04.2008 tarihli haber mevcut olup; http://www.haberler.com/sanliurfa-da-yesildirek-koprulu-kavsagi-haberi/ isteyen bu linkten habere ulaşabilir.

 

Ayrıca Anadolu Ajansının sitesinde de aynı tarihli haber görülecektir. İnşaat Mühendisleri Odası İl Başkanı Zeki Yıldırım bu göreve yeni seçildiğinden dolayı bu toplantı hakkında bilgisi olmadığını düşünüyoruz” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com