Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Belediye Adına Anket Yapmıyorlar

Belediye Adına Anket Yapmıyorlar

Haliliye Belediyesi Basin Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptığı yazılı basın açıklaması ile Haliliye İlçesi’nde Haliliye Belediyesi’nin ismi kullanılarak yapılan bir anket hakkında uyarıda bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2015 Cumartesi 18:03
Belediye Adına Anket Yapmıyorlar

İlçe sınırlarında bazı anketörlerin vatandaşlara kişisel bilgileri de sorgulayan bir anketle, sorular ilettiği ve vatandaşlara bu anketin Haliliye Belediyesi’nin anket çalışması olduğu bilgisinin verildiğinin belirtildiği açıklamada; bu durumun tamamen gerçek dışı olduğu, Haliliye Belediyesi’nde her hangi bir birimin böyle bir anket çalışması yürütmediğinin altı çizildi.

Anketin Haliliye Belediyesi’nin sosyal çalışmalarına ait olmadığının vurgulandığı açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi:

“Haliliye Belediyesi’nin devam eden her hangi bir anket çalışması bulunmamaktadır. Kurumumuz yaptığı veya yapacak olduğu her  türlü çalışmayı, basın açıklamaları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmakta, basın yayın araçları vasıtası ile bilgilendirmede bulunmaktadır. Ayrıca, Haliliye Belediyesi’nin online adresi olan www.haliliye.bel.tr internet adresinden ve yine bu siteden edinilebilecek sosyal ağlarımızdan benzer uygulamalarımız duyurulmaktadır. Kişisel bilgilerin sorgulanarak kayıt altına alındığı, belediyemizce yapıldığı iddia edilen bu gibi anket uygulamalarına yanıt verilmemesi rica olunur. Haliliye Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu anket çalışmaları hakkında “444 22 63” nolu beyaz masa hattından bilgi alınabilir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com