Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Belediye 16 aylık Faaliyetlerini açıkladı

Belediye 16 aylık Faaliyetlerini açıkladı

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2010 Pazartesi 11:29
Belediye 16 aylık Faaliyetlerini açıkladı

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçe Belediyesi, 16 aylık faaliyetlerini düzenlenen bir halk toplantısıyla açıkladı.

Virenşehir Caddesi üzerinde bulunan oto ekipliğinde yapılan halk toplantısına, kalabalık bir halk kitlesinin yanı sıra BDP ilçe yönetici ve üyeleri, ilçedeki sivil toplum örgütleri temsilcileri, mahalle muhtarları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri ve yerel basın mensupları da katıldı.

Mart 2009 yerel seçimlerinden sonraki 16 aylık süreçte Ceylanpınar Belediyesi tarafından yürütülen faaliyetleri açıklayan Belediye Başkanı İsmail Arslan, Ceylanpınar Belediyesi tarafından 16 aylık süreçte yapılan çalışmalar, yapılması planlanan çalışmalar ile yönetim anlayışı konularıyla birlikte faaliyetlerini halka aktardı. Belediye Başkanı; gelir gider durumu, personel kadrosu, araçlar, imar planlaması, yürütülen sosyal ve kültürel çalışmalar hakkında teferruatlı bilgiler verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com