Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Bekir Coşkunu Haber Türk göndermiş

Bekir Coşkunu Haber Türk göndermiş

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2010 Çarşamba 21:53
Bekir Coşkunu Haber Türk göndermiş

Hüseyin Çelikin gündeminde gazeteci Bekir Coşkunun işine son verilmesi de vardı. Bekir Coşkunun Hürriyet gazetesi ile yollarının ayrıldığı dönemde de benzer iddiaların ortaya atıldığını hatırlatan Çelik, Tufan Türençin bir yazısında bunu yalanladığını, Coşkunun yayınlanmadığı belirtilen yazısının gazetede yayınlandığını ifade ettiğini vurguladı. Türençin, Kendisi profesyonel düşündü, daha iyi imkanlar veren bir başka gazeteye gitti şeklinde açıklamaları bulunduğunu aktaran Çelik, şöyle konuştu:

Şimdi Sayın Bekir Coşkunun Habertürk gazetesindeki işine son verildi. Ben bunu gazetelerde gördükten sonra bunun böyle bir yoruma tabi tutulabileceğini tahmin ettim. Sayın Fatih Altaylı ve Turgay Cineri aradım. Neticede Sayın Altaylı gazetenin başındaki insan, patronundan aldığı emri yerine getirmek zorundadır. Sayın Ciner, açık yüreklilikle ifade etti: Üzerimizde Allah var. Hükümet ve AK Parti çevresinden hiçbir Allahın kulunun baskısı bir tarafa, telkini bile olmamıştır.

Ben medya ve tanıtımdan sorumlu bir insanım. Ben Turgay Ciner ile böyle bir konuyu görüştüğümü hatırlamıyorum, asla böyle bir şey de görüşmedim. Zaten çok gerekmedikçe de gazete patronlarıyla görüşmüyoruz. Neticede böyle bir şey söz  konusu değilken, Sayın Coşkun herhalde kendisine bir kahramanlık payesi çıkarmak için İlk bertaraf edilen ben oldum. Ormanda yangın var, herkes de cayır cayır yanacak şeklinde açıklamalar yapıyor. Bu açıklamaları da açıkçası şık  bulmadığımı ifade etmek istiyorum.

Cinerin, bunun bir patron tasarrufu olduğunu dile getirdiğini aktaran Çelik, Turgay Cinerin ayrıca, Benim inandığım basın ilkelerine göre hareket etmeyen bir kişiyi ben gazetemde çalıştırmak zorunda değilim. Sayın Bekir Coşkun ne gazeteme gelen ilk kişi olacaktır ne de son giden ifadesini kullandığını vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com