Advert
Advert
Advert

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde valiyi ziyaret ettiler

Bedensel Engelliler Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Tapşık, Engelliler Spor Kulübü Başkanı Serdar Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Şanlıurfa Valilisi Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret ettiler.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde valiyi ziyaret ettiler
3 Aralık Dünya Engelliler Gününde valiyi ziyaret ettilerAmpute Futbol takımının Bursaspor ile Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının da Galatasaray ile yarın deplasmanda oynayacakları müsabakalarla ilgili Vali Tuna’ya bilgiler veren Serdar Yıldırım, Şanlıurfa’ya galibiyetle dönmeyi hedeflediklerini söyledi. Dernek Başkanı Tapşık’ta Şanlıurfa’da yaptıkları faaliyetler hakkında Vali Tuna’ya bilgiler verdi.

Bedensel Engelliler Derneği ile Engelliler Spor Kulübü’ne yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Vali Tuna: “Engellilerimizin sportif alanda ve diğer konularda yaptıkları çalışmalar takdire şayan. Engellilerimiz, hayatın içinde aktif bir şekilde yer alarak, engellilerden bir farkları olmadığını gösteriyor. Bu ziyaretiniz vesilesiyle de tüm engellilerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Bedensel Engelliler Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Tapşık Engelliler Spor Kulübü Başkanı Serdar Yıldırım yönetim kurulu üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şanlıurfa Valilisi Güngör Azim Tuna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı