Advert
Advert
Advert

Bebeklere, ‘Haliliye’ye Hoş geldin’ kampanyası

Haliliye Belediyesi tarafından başlatılan kampanyada yeni doğacak çocuklara içerisinde çeşitli malzemeler bulunan paket hediye edildi.

Bebeklere, ‘Haliliye’ye Hoş geldin’ kampanyası
Bebeklere, ‘Haliliye’ye Hoş geldin’ kampanyası

Haliliye Belediyesi, Haliliye ilçesinde doğacak yeni çocuklar için kampanya başlattı. Kampanyada yeni doğacak bebeklere içersinde battaniye, elbise, çocuk bezi ve ateş düşürücü şurup bulunan paket hediye edilecek.

Konuyla ilgili Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde araya gelen Haliliye Belediyesi Başkanı Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ve Hastane Baş Hekimi Uzman Doktor Eyyüp Sabri Şeyhanlı kampanyayla ilgili açıklamalarda bulundular.
Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ve Haliliye Kaymakamlığı ile ortaklaşa bu kampanyayı başlattıklarını ifade eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, “Bebekler Allah’ın bir lütfudur. Bu bilinci vermek amacıyla bu kampanyayı başlattık. Hangi ilçeden olursa olsun bizim ilçemizin sınırları içerisinde doğan her bebeğe ‘Haliliye Hoş geldin’ anlamında bebek seti hediye ediyoruz.” Dedi.
Görev yatığı hastanede doğan birçok bebeğin ailesinin mağdur olduğunu belirten Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Baş Hekimi Uzman Doktor Eyyüp Sabri Şeyhanlı ise bu kampanya ile bir nebze de olsa ailelere katkı sunmaya çalıştıklarını söyledi.

(Sedat Kuşulay-İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti