Advert
Advert
Advert

Bayramlaşma Valilikte başladı

Bayramlaşma Valilikte başladı
Bayramlaşma Valilikte başladı

Kurban Bayramı programı Vali Nuri Okutan’ın ev sahipliğinde valilik şeref salonunda başladı. Vilayette halkla bayramlaşmaya Vali Nuri Okutan’ın yanı sıra, Belediye Başkan Vekili Fevzi Yücetepe, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Veli Tarakçı, İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun, İl Genel Meclis Başkanı Uğur Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Seyit Eyyüpoğlu, Zülfikar İzol ve Ramazan Başak, AK Parti il Başkanı Av. Ahmet Düşünür, İl Başkan yardımcısı Mehmet Canpolat, CHP İl Başkanı Yusuf Köse, DP İl Başkanı Mustafa Polat, Harran Üniversitesi Rektörü İ. Halil Mutlu, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 

Vilayetteki bayramlaşmanın ardından Vali Nuri Okutan ve beraberindekiler öncelikle İl Jandarma Komutanlığı’na geçerek, burada vatani görevini yapan askerlerle bayramlaştılar. Bir süre askerlerle sohbet eden Vali Okutan ve beraberindekiler, daha sonra İl Emniyet Müdürlüğüne geçti. Polis teşkilatı ile de bayramlaşan Vali Okutan ve beraberindekiler son olarak, Sabancı Çocuk Yetiştirme Yurduna geçtiler.

 

Yetiştirme yurdunda çocuklarla sohbet edip, yurtta kalan çocuklara hediyeler veren Vali Nuri Okutan, bayramların birlik ve beraberlik ile barış duygularının gönülden gönüle aktığı bir gün olduğunu belirterek, tüm Şahlıurfa’lı hemşehrilerinin bayramını kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!