Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bayramda güvenlik tedbiri alındı

Bayramda güvenlik tedbiri alındı

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2010 Cuma 09:41
Bayramda güvenlik tedbiri alındı

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, halkın huzurlu ve güvenli bir bayram geçirebilmesi için kamu kurum ve kuruluşları, belediyelere, kaymakamlıklara ve kolluk kuvvetlerine Kurban Bayramında Alınacak Güvenlik ve diğer tedbirlerle ilgili bir yazı gönderdi.

 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan halkın, güvenli ve huzurlu bir şekilde bayramını icra edebilmesi için, kamu kurum ve kuruluşlarına gönderdiği yazıda şunlara yer verdi: “Kurban Bayramı tatili süresince halkın günlük sorunlarının çözümünde yetkili ve görevli makamların iyi bir çalışma planı yapmaları ve uygulamaları önem arz etmektedir.

 

            Günlük yaşamımızda çok önemli rolü olan Belediyeler, Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğü gibi teşkilatlarla hastanelerin halkın sorunlarına yönelik gerekli tedbirleri almaları ve bu konularda güvenlikten sorumlu olan İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ile koordineli görev yapmaları gerekli görülmüştür.

 

            Ayrıca İlçe Kaymakamları da kendi görev alanlarında gerekli tedbirleri alacaklardır. Güvenlik, sağlık, enerji ve Belediye hizmetlerinin bayram süresince aksatılmaması için bu kuruluşların 1. derecede yetkililerince gerekli tedbirlerin alınmasını rica ederim” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da silahlı kavga:3 ölü, 4 yaralı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com