Advert
Advert
Advert

Baylan Ailesinin Acı Günü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Hilvan koordinatörü Fuat Baylan’ın babası ve AK Parti Halkla İlişkiler Başkan yardımcısı sitemizin yazarı M. Emin Baylan'ın Amcası Hacı Müslüm Baylan vefat etti.

Baylan Ailesinin Acı Günü
Baylan Ailesinin Acı Günü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Hilvan koordinatörü Fuat Baylan’ın vefat eden babası Hacı Müslüm Baylan’ın cenazesi Hilvan’ın Kepirhisar Köyünde defnedildi.

Uzun zamandan beri sağlık sorunları olan Hacı Müslüm Baylan, önceki gün tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. Şanlıurfa’da ikindi namazında müteakiben kılınan namazın ardından kendi köyüne getirilen Hacı Müslüm Baylan’ın cenazesi, kılınan cenaze namazından sonra yoğun bir kalabalıkla defnedildi.

Cenazeye, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, CHP İl Başkanı Aziz Aydınlık, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti il başkan yardımcısı İsa Kızıldemir, AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün ve AK Parti yöneticileri ile yakın çevresi katıldı.

 

Definden sonra taziyeleri kabul eden ŞUSKİ Hilvan Koordinatörü Fuat Baylan, bu acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

 

Hacı Müslüm Baylan’ın taziyesi Şanlıurfa Ahmet Erseven mahallesine bulunan Ali-Yekbun Gerger taziye evinde yapılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
erol     2014-07-11 başın sagolsun emın bey..
kamil     2014-07-11 başınız sagolsun abe..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!