Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bayık'tan Muhtarlara Merkezi Çalışma Ofisi‏

Bayık'tan Muhtarlara Merkezi Çalışma Ofisi‏

Bayık ilçede hizmet eden 4 merkez mahalle muhtarlarını bir araya getirmek için mini semt pazarının üstüne muhtar evlerini inşa etti.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2012 Salı 15:54
Bayık'tan Muhtarlara Merkezi Çalışma Ofisi‏
Beş bölümden oluşan muhtar evlerinin dışında zabıta kontrol noktası da oluşturan Bayık, konuya ilişkin şöyle konuştu. “ Bilindiği üzere, ilçemizde beş mahalle bulunmaktadır. Bunların dördü merkezi sayılacak konumdadır. Vatandaşlarımızın, esnafımızın muhtarlara daha çabuk ulaşabilmesi için daha önce inşa ettiğimiz mini semt pazarının üzerine merkez mahalle muhtarlıklarına ofis inşa ettik. Karacurun, Yeni Mahalle, Bahçelievler ve Bağlar muhtarlıkları bir arada ama farklı ofislerde hizmet verecekler” dedi.

 

Muhtarların gelirlerinin az olması nedeniyle kendi mahalle çevrelerinde büro amacıyla kiraladıkları yerlerin kiralarının yüksek olmasından yakınan muhtarlara yardımcı olmak amacıyla muhtar evlerini inşa ettiklerini ifade eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık “Muhtarlarımız, yaptıkları işlemlere karşılık fazla bir gelir elde edemiyorlardı. Bu sebeple kazanımları giderlerini karşılamıyordu. Mağduriyetlerini gidermek amacıyla ve işlemlerin zaman kaybına uğramaması için merkezi bir nokta olan mini semt pazarımızın üzerine inşa ettiğimiz ofislerinde hizmet edeceklerdir. Hem muhtarlarımıza hem de Hilvan Halkına hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

ayık, İnşaat kısmının büyük bir bölümü biten muhtar evleri kısa bir sürede hizmet gireceğini açıkladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com