Advert
Advert
Advert

Bayık Ailesinin Mutlu Günü

Hilvan Belediye Başkanı'nın mensubu olduğu Bayık Ailesi mutlu günlerinden birini daha yaşadı. Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ın kardeşi Fırat Bayık, aynı aileden yakını olan Şule Bayık ile hayatını birleştirdi.

Bayık Ailesinin Mutlu Günü
Bayık Ailesinin Mutlu Günü admin
Haberin videosu için tıklayın!


Hilvan'da yapılan düğün merasimine aralarında Hilvan Kaymakamı Eyüp Özdemir, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un da bulunduğu binlerce davetli katıldı.  Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, gelen misafirleri karşılayarak yakın ilgi gösterdi.
Okunan Mevlidi Şeriften sonra davetlilere hitaben konuşan Bayık, Hilvan'ın ayırım yapmadan acıları ve sevinçleri bir arada yaşadıklarını söyledi.
Bayık, günümüz itibarı ile memleketimiz zor günler geçirmekte. Buna rağmen Şanlıurfa'mız ve de Hilvan, herhangi bir şekilde ayırımcılığa girmeden, hiçbir şekilde fikir veya aile ayırmadan, maddi ve manevi farklılık gözetmeden sevinçleri de acıları da bir arada yaşayabiliyor. Bu da en büyük zenginliğimiz ve ortak değerlerimizdir. Bu bağlamda, bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm eş dost ve yakınlarıma sonsuz teşekkür ediyorum dedi.
Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık kardeşine kıydığı nikahın şahitliğini Hilvan Kaymakamı Eyüp Özdemir, İşadamı İbrahim Halil Paydaş, Ahmet Nesip Beyret, Necati İzol ve Bahayettin Bayık yaptı. 

 

Necati İzol Bahayettin Bayık Eyüp Özdemir İbrahim Halil Paydaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!