Advert
Advert
Advert

BAYDİLLİ KIRSAL MAHALLEDEKİ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Bayramın ikinci gününde kırsal mahallelere giden Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli; genç, yaşlı herkes ile tek tek bayramlaştı.

BAYDİLLİ KIRSAL MAHALLEDEKİ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI
BAYDİLLİ KIRSAL MAHALLEDEKİ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTIKaraköprü İlçesine bağlı kırsal mahallelerdeki muhtar, kanaat önderleri, genç ve yaşlı olmak üzere herkesle bir araya gelen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, burada bayramlaştı, sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

Birlik beraberlik içerisinde bir bayram temennisinde bulunan Başkan Baydilli, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Mina’da yaşanan olayda 753 kişinin vefatına değindi. “ Tüm islam âleminin kurban bayramını kutluyor. Aynı zamanda Suudi Arabistan’da 700’ün üzerinde Hacımızda şehit oldu. İnşallah hepsinin mekânı cennettir. Hepsine Allah’tan rahmet, ailelerine de sabır diliyorum. ” diye konuştu.

 

Çocuklardan Başkan Baydilli’ye büyük ilgi…

Başkan Baydilli, bayram ziyaretleri sırasında çocukların ilgisiyle karşılaştı. Oyuncak dağıtarak çocukları sevindiren ve her defasında çocuklarla ilgilenen Başkan Baydilli, bayramların çocuklar için çok önemli olduğunu söyledi. Çocuklar ise kendilerine oyuncak hediye eden Başkanlarına teşekkür ettiler.

 

Dualarınız ve desteklerinizle çalışacağız…

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli; “Bayram nedeni ile kırsal mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımız ile bayramlaştık, kucaklaştık, onların evlerine misafir olduk. Bizleri çok güzel karşıladılar. İlçemizi hep birlikte seveceğiz, hep birlikte yöneteceğiz, bizim bir tek arzumuz hedefimiz var, o da kıymetli Karaköprü hemşerilerimize hizmet etmektir. Onu da Allah'ın izniyle hep birlikte başaracağız. Hizmetlerimizin ardı arkası kesilmeden devam edecektir. Yeter ki dualarınızı ve desteklerinizi bizlerden eksik etmeyin. Herkesin bayramını tekrardan kutluyorum”  dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!