Advert
Advert
Advert

BAYDİLLİ HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden sonra boş olan Karaköprü Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan AK Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Metin Baydilli seçimden sonra herkese teşekkür etti.

BAYDİLLİ HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
BAYDİLLİ HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Karaköprü Belediye Meclisi salonunda Belediye Başkanlığı için seçim yapıldı. AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Metin Baydilli 4. Oturumda 30 meclis üyesinin oy kullandığı seçimde 16 üyenin oyunu alarak Karaköprü Belediye Başkanı seçildi.

Meclis’te bir teşekkür konuşması yapan Başkan Baydilli,“Bugün AK Partili iki meclis üyesi olarak ben ve İsa abim beraber bu seçime girdik. Bugün burada Metin Baydilli kazanmadı AK Parti kazandı. Yani İsa Kızıldemir ağabeyimizde kazanmış oldu. Bu bir demokratik seçimdi. Ben burada bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum” dedi.

Karaköprü meclisinde seçimlerin ardından konuşan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, ise şunları söyledi: “Nihat Çiftçi kardeşimizin Büyükşehir Belediye Başkanı olması sebebiyle Karaköprü Belediye Başkanlığı için burada bulunmaktayız. Gün itibariyle burada boşalan Belediye Başkanlığı için seçim başlatıldı. Belediye meclisi üyesi arkadaşlarımız seçimlerini yaptı. Ve Metin Baydilli kardeşimiz bu seçimden galip çıkmış oldu. Metin Baydilli kardeşimizi tebrik ediyorum. Karaköprü’ye güzel hizmetler yapmasını temenni ediyoruz”

İsa Kızıldemir ise “İki günden bu yana yapılan seçimler sonucu Metin Baydilli kardeşimiz seçilmiştir. Metin Baydilli kardeşimize hayırlı uğurlu olsun” diyerek başarı dileklerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır