Advert
Advert
Advert

Bayan Gömlek ve Modern Tarzlı Gömlekler

Hem ofis hayatında hem de günlük hayatta sıklıkla kullanılan gömlekler doğru şekilde kombinlendiğinde dikkatleri çekmektedir.

Bayan Gömlek ve Modern Tarzlı Gömlekler
Bayan Gömlek ve Modern Tarzlı Gömlekler admin

Hem ofis hayatında hem de günlük hayatta sıklıkla kullanılan gömlekler doğru şekilde kombinlendiğinde dikkatleri çekmektedir. Bayan gömlek modelleri tarzı ile dikkat çekmektedir. Kruvaze yapılı gömlekler beyaz, ekru renklerle sitemizde yer almaktadır. Volan kol detaylı kemerden oluşan bluz modelleri de her renkte tasarlanmaktadır.

Modern Tarzlı Gömlekler

Gömlekler spor ve klasik tarz kesimlerde tasarlanmaktadır. Şifon, bağcıklı gömlekler de sitemizde yer almaktadır. 2017 sezonunda dikkat çeken bayan gömlekler modern kesime sahiptir. Klasik yapıda tasarlanan kol bağcıklı, kruvaze gömlek modellerinde de arkası nakışlı olarak sitemizde sunulmaktadır. Ön kısımları dekolteli bluz gömlekler de şık yapısı ile dikkat çekmektedir. Gömlekler pötikare, şifon, volanlı, poplın tarzla tasarlanmaktadır.

Doğru Gömlek Kombinleri

 

Modern tarzınızı yansıtan gömlek modellerinde rahat formlar kullanılmaktadır. Hareketli, açık renkli gömlek modelleri Jean, dar kesim pantolonlarla birlikte kullanıldığında şık kombinler oluşturulabilir.Şık, modern bayan gömlek modelleri kullanışlı yapısı ve tarzı ile de dikkat çekmektedir. İlkbahar ve yaz sezonunda kullanılacak gömlek modellerimizi www.dilvin.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Modern Tarzlı Gömlekler Tarzlı Gömlekler Bayan Gömlek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle