Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Batum'a kızan 3 gazeteci yayını terk etti

Batum'a kızan 3 gazeteci yayını terk etti

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2011 Cumartesi 10:19
Batum'a kızan 3 gazeteci yayını terk etti

CHP’nin skandallarıyla ünlü Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, konuk olduğu programdaki üç gazetecyi çileden çıkardı. Saygısızlığı kimse katlanmaz deyip yayını terk etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum’un söylediği sözler HaberTürk ekranını bir anda karıştırdı.

Batum konuklardan Fikri Akyüz, Lale Kemal ve Nasuhi Güngör’ü hedef alınca sert tepkiyle karşılaştı.

Batum’un ’Lale Hanım gibi gazeteciler olduğu sğrece AKP tabi ki mağrur olacak’ diyerek tartışmanın fitilini ateşledi. ’Saygıyı hakeden gazetecilere gösteririm siz haketmiyorsunuz’ diyen Batum, ’AKP sizi buralara salmasın’ sözüyle gazetecileri adeta çıldırttı.

Taraf yazarı Lale Kemal, Star yazarı Nasuhi Güngör ve Aktüel yazarı Fikri Akyüz, canlı yayın devam ederken koltuklarının kalkıp yayını terk ettiler. Nasuhi Güngör, "Bu kadar saygısızlığa kimse katlanmak zorunda değil" diyerek yaka mikrofonunu çıkarıp yayını terk edince, Lale Kemal de yerinden kalkıp aynı tepkiyi gösterdi. Fikri Akyüz de yerinden kalkarak Batum’a "hocam diyordum artık onu da demiyorum. Benim hukuk fakültesinden hocamdınız. Meğer bize bambaşka şeyler anlatmışsınız" diyerek tepkisini gösterdi. Batum da Akyüz’e "Fikri sen hukukçusun Ben seni kovmuyorum" dediği esnada çaresizlik içindeki Didem Arslan reklama gitti.

VİDEO

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com