Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim BATSO işbirliğiyle işverenlere eğitim verildi

BATSO işbirliğiyle işverenlere eğitim verildi

Batman'da BATSO işbirliğiyle Siirtli genç iş adamalarına eğitim verildi.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2014 Pazartesi 19:55
BATSO işbirliğiyle işverenlere eğitim verildi

BATMAN - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinatörlüğünde, Avrupa Birliği destekli, Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) işbirliğiyle 15 büyüme merkezinde uygulanmakta olan KOBİ İşveren ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Arttırılması Projesi(KUYAP) kapsamında Siirtli genç iş adamalarına eğitim verildi.

BATSO konferans salonunda gerçekleşen eğitimde, bölge firmalarına orta ve uzun vadede rekabetçi güçlerini artıracak, değişen ekonomik şartlara uyum yeteneği kazandıracak teknik destek alt yapısını geliştirmeye yönelik, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, İnsan Kaynakları Yönetimi, Ekonomik Değer Zinciri Analizi, Dışsal Ekonomik Çevre ve SWOT Analizi, İş Planı, Strateji Tasarımı, Pazarlama, İnovasyon, Ekonomik ve Finansal Kontrol Araçları gibi konu başlıklarından eğitimler verildi.

Eğitim sonunda katılımcılara sertifikalarını dağıtan BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, bu eğitimlerin, hızla değişen rekabet koşullarına firmaların uyum sağlamalarını ve küresel rekabette yer almalarını kolaylaştıracağını, bu eğitimlerin devam edeceğini kaydetti. (Veysi Rüzgar-İLKHA)
 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com