Advert
Advert
Advert

Batmanlı AK gençler Urfa'da

Batmanlı AK gençler Urfa'da
Batmanlı AK gençler Urfa'da

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları, AK Parti Batman Gençlik Kolları üyelerini AK Parti İl Binasında ağırladı.

Şanlıurfa’yı görmek ve Şanlıurfa’yı tanımak için bir gezi programı düzenleyen AK Parti Batman Gençlik Kolları üyeleri Şanlıurfa’nın tarihi ve Turistik mekanlarını gezdiler. Batmanlı gençlere rehberlik eden AK Parti Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Bahar Gül Yılmaz ve Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Erik İl Binasında AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ misafir etti.

Burada konuşan AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ; “ Batmanlı arkadaşlarımız buraya geldiler. Şanlıurfa’yı gezmeye geldikleri için bizi de ziyaret edip hem tanışma hem kaynaşmaya vesile oldu. Umarım Şanlıurfa’mızdan iyi bir izlenimle ayrılırlar. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretle ilgili olarak konuşan AK Parti Batman Gençlik Kolları Başkanı Halit Süheyl Direk; “AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ’a yeni görevinde başarılar diledik. Tabii Gençler sadece seçimlerde çalışırlar olgusunun yanlış olduğunu ve her zaman çalışmaları gerektiğine inandığımız için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Şanlıurfa’yı görmek ve insanlarını tanımak için geldik. Dünden beri Şanlıurfa’dayız. Şanlıurfa peygamberler diyarı olmasından dolayı manevi havasını teneffüs ettik. Şanlıurfa’yı arkadaşlar olarak çok sevdik. Trafik sorunu dışında Şanlıurfa’dan güzel izlenimlerle ayrılıyoruz” dedi.

Batmanlı gençler daha sonra AK Parti İl Binasından ayrıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Asıl olan Hakikat     2015-11-18 Kardeşim Abdullah dikkat ettiyseniz, Kazım hoca Bediüzzaman'ın fikirlerine yöneltilen eleştirilere reddiye söylemiyor belki vicdanen düşünmeye davet ediyor. Cifir konusuna gelince kapalı cevap niteliğinde düşünce sunuyor. Kazım hocanın asıl söylemek istediği Bediüzzamana yöneltilen haksız ve ağır, itham ve eleştirilere vicdani haykırıştır. Yoksa Bediüzzamanın fikirleri kendisinin söylediği gibi eleştiriye açıktır. Sizce Bedi' kelimesi sadece tek anlamlı mı? Veya Bediüzzaman kendisinin Halık olduğunu mu ima etmek istiyor? Sizi de objektif düşünmeye davet ediyorum.
Abdullah     2014-11-29 Yahu değerli Çok ağır olmamış mı? Yani nihayetinde bir eleştiri yapmış katılırsın katılmazsın. eleştirirsin reddersin. tamam. Ama daha fzla ağır kaçmış. Üstad hazretlerinin (Allah gani gani rahmet eylesin) bazı görüşlerinin eleştirilmesi neden bu kadar ağır ifadeler le karşı çıkılır ki değerli üstadımız olabilir ki kimilerince bazı konularda isabet etmemiştir. Aslında bu ağır ithamlı reddiyelerle farkında olmadan İslamoğlu hoacanın tezini güçlendirmiş yardım olmuyormusunuz. Hddim olmayarak söylemek zorundayım eleştiriler kardeşlik hukukunu zeledelemed yapmalıyız. Allah'a emanet olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik