Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Batman'da 'Yaz Etkinliği Bilgi Yarışması' yapıldı

Batman'da 'Yaz Etkinliği Bilgi Yarışması' yapıldı

Batman'da ortaokul öğrencilerinin katıldığı yaz yetiştirme kursları öğrencileri arasında sosyal etkinlikler kapsamında bilgi yarışması yapıldı.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2015 Cumartesi 16:53
Batman'da 'Yaz Etkinliği Bilgi Yarışması' yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün desteği ile yaz tatili içinde okullar da öğrencilere yönelik düzenlenen, yetiştirme kurslarının yanı sıra öğrencilere yüzme, piknik, sinema ve çeşitli eğlence yarışmalarını içeren, sosyal aktiviteler kapsamında kültür merkezi konferans salonunda 7 okul öğrencilerinin katıldığı ‘Değerler Eğitimi Bilgi Yarışması’ yapıldı.

Bilgi yarışmasına Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürü Cemal Konakçı, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Bilgi yarışması programında, öğrencilerin yetiştirme kursları süresi içinde yaptıkları, sosyal aktivitelerden derlenmiş fotoğrafların yer aldığı slayt gösterisi izlendi.

Slayt gösterisinin ardından Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Naci Şemdinoğlu bir konuşma yaptı.

Sosyal etkinlikler kapsamında, Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşen bilgi yarışmasına 7 okul katıldı.

Her okuldan 3 öğrencinin yarıştığı bilgi yarışması öncesi, öğrencilere yarışma ile ilgili bilgi verildi.

Gültepe, Turgut Özal, Çay Mahallesi, Sabri Ülker, Merkez İmam Hatip, Fatih ve M. Akif İnan Ortaokulu öğrencilerinin katıldığı bilgi yarışmasında, birinciliği Merkez İmam Hatip Okulu alırken, ikinciliği Turgut Özal ve üçüncülüğü Çay Mahallesi ortaokulu aldı.

Bilgi yarışmasının sonunda, dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. Bilgi yarışmasının sonunda ayrıca, okullarda yapılan kitap okuma yarışmasında birinci olan Merkez İHL Okulu Öğrencisi Rojda Koluman’a da hediyesi verildi. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com