Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Batman'da TEOG hazırlıkları tamamlandı

Batman'da TEOG hazırlıkları tamamlandı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçişte belirleyici olan 'Ortak Sınav' için hazırlıkların tamamlandığını belirten Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 23 Kasım 2015 Pazartesi 14:23
Batman'da TEOG hazırlıkları tamamlandı

25-26 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçişte belirleyici olan ‘Ortak Sınav’ öncesi, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

‘Ortak Sınav’ ile ilgili, hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, okul çevresinde ikamete eden ve orada bulunan vatandaşlardan, sınav süresi içinde öğrencilerin dikkatini dağıtacak, tutum ve davranışlardan kaçınmalarını rica etti. 

Sınav öncesi ve süresi için gerekli planlamanın yapılarak önlemlerin alındığını belirten  Aslan; “Ortaokul 8. sınıf öğrencilerimizin, ortaöğretime geçişlerinde belirleyici olan ‘Ortak Sınav’, 25-26 Kasım tarihinde toplam 6 oturum şeklinde gerçekleşecek. Sınavın yapılacağı Çarşamba ve Perşembe günlerinde, sınav yapılacak okullarımızın çevresinde ikamet eden esnaf ve vatandaşlarımızdan ricamız, öğrencilerimiz için önemli olan ‘Ortak Sınav’ süresi içinde, gürültüden kaçınmalarıdır. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Çarşamba ve Perşembe günü 6 oturum halinde gerçekleşecek olan ‘Ortak Sınav’ 09.00 ile 12.00 saatleri arası gerçekleşecek.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com