Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Batman'da 'Temel İlk Yardım Eğitimi' verildi

Batman'da 'Temel İlk Yardım Eğitimi' verildi

Batman'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerine yönelik "Temel İlk Yardım Eğitimi" verildi.

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2015 Çarşamba 17:44
Batman'da 'Temel İlk Yardım Eğitimi' verildi

Batman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerinden oluşan 30 kişiye, gruplar halinde "Temel İlk Yardım Eğitimi" verildi.

Resmi Gazetede yayımlanan, sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmeliğin ilgili maddesinde yapılan değişikliğe istinaden, İl Sağlık Müdürü Dr. İhsan Bodakçi'nin talimatlarıyla AASH Şube Müdürlüğü eğitmenleri tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeline "Temel İlk Yardım Eğitimi" verildi.

Eğitim sonunda yazılı ve uygulama sınavını başarıyla geçen katılımcılara ilk yardım sertifikaları İl Sağlık Müdürü Dr. İhsan Bodakçi'nin de katıldığı törenle takdim edildi.

Törende konuşan Dr. İhsan Bodakçi, “İl Sağlık Müdürlüğü olarak tüm vatandaşlarımıza temel ilk yardım bilinci kazandırmak en önemli misyonlarımızdan biridir. Bu misyonumuz uyarınca değişik hizmet gruplarına yönelik temel ilk yardım uygulamaları eğitimlerimiz sürecektir. Bu eğitimler sonunda ilk yardım bilinci gelişmiş, temel uygulamaları kolaylıkla yapabilen sertifikalı ilk yardımcıları topluma kazandırmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com