Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Batman'da 'Teknogirişim Sermayesi Desteği' paneli düzenlendi

Batman'da 'Teknogirişim Sermayesi Desteği' paneli düzenlendi

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsünde "Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı" hakkında bir panel düzenlendi.

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2015 Çarşamba 12:36
Batman'da 'Teknogirişim Sermayesi Desteği' paneli düzenlendi

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda “Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı” hakkında panel bir düzenlendi. Panele akademik ve idari kadronun yanı sıra öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi.

Moderatörlüğünü Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Durmuş'un yaptığı panelde; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca, örgün öğrenim veren üniversitelerin herhangi bir lisans programından bir yıl içinde mezun olabilecek durumundaki öğrencilerin yanı sıra lisans, yüksek lisans veya doktara öğrencilerine teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini yüksek teşebbüslere dönüştürebilmeleri üzerine sunumlar yapıldı.

Ayrıca panele konuşmacı olarak katılan Üniversite Bilgi İşlem Daire Başkanı Adnan Selçuk Erginöz, ''Vizyon ve Program Tanıtımı'', Yrd. Doç. Dr. Hakan Karakaya, ''Değerlendirme Kriterleri'' ve Yrd. Doç. Dr. Ahmet Gündoğdu da ''Sermaye ve Projelendirme'' ile ilgili sunum yaptılar. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com