Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Batman'da 'Öğretmen Buluşmaları Projesi' start aldı

Batman'da 'Öğretmen Buluşmaları Projesi' start aldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürü, 'Öğretmen Buluşmaları Projesi' kapsamında gerçekleştirilen toplantıda, anaokullarında görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2015 Çarşamba 16:36
Batman'da 'Öğretmen Buluşmaları Projesi' start aldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında gerçekleşen ilk toplantıda, anaokullarında görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğretmenevi toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Başkanlığında gerçekleşen ilk toplantıya, Şube Müdürleri Abdurrahman Kardaş, Beşir Tileği ve Milli Eğitime bağlı anaokullarından gelen ikişer öğretmen katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Aslan, ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’nin hedefini anlattıktan sonra sözü öğretmenlere bıraktı.

Benim en büyük projem insana yatırım yapmak diyen, İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, “Bütün öğretmenler bizim değerlimizdir. Bizim bu toplantılardan almak istediğimiz, öğretmen arkadaşları yönetime dâhil etmektir. Mesleğini severek ve isteyerek yapan idealist, gayretli, sabırlı ve hoşgörülü öğretmenlerin karşılaştığı sorunları ve güzel örnekleri eğitim paydaşlarıyla paylaşarak eğitimde kaliteyi arttırma amacına yönelik olarak, başlattığımız ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ toplantılarının ilkini gerçekleştiriyoruz. İlimizde görev yapan yaklaşık 9 bin öğretmenle bir araya gelme imkânımız olmadığından, her okuldan öğretmenlerimizin kendilerini temsil etmek üzere seçtiği 2 öğretmenden oluşacak, öğretmenlerimizi gruplar halinde burada misafir edeceğiz. Sizlerin öneri ve düşüncelerinizi dinleyeceğiz, Müdürlüğümüzün ARGE birimi, öğretmenlerimizin öneri ve düşüncelerini eğitimde kaliteyi arttırmaya yönelik, stratejik planlamalarda değerlendirecektir.” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Aslan, yaptığı açılış konuşmasının ardından, sözü toplantıya katılan öğretmenlere bıraktı. Öğretmenler sırasıyla karşılaştıkları problem ve çözüm önerilerini anlattılar.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com