Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Batman'da 'Öğretmen Buluşmaları' devam ediyor

Batman'da 'Öğretmen Buluşmaları' devam ediyor

Batman İl Milli Eğitim Müdürü, "Öğretmen Buluşmaları" projesi kapsamında anaokulu öğretmenler ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2015 Cumartesi 18:16
Batman'da 'Öğretmen Buluşmaları' devam ediyor

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, “Öğretmen Buluşmaları” Projesi kapsamında gerçekleşen toplantıların ikincisinde, anaokulu öğretmenleri ile bir araya geldi.

Öğretmenevi Toplantı Salonunda Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Şube Müdürleri Abdurrahman Kardaş, Beşir Tileği ve Milli Eğitime bağlı anaokullarından gelen öğretmenler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Aslan, projenin hedefini anlattı. Aslan; “İlimizde görev yapan yaklaşık 9 bin öğretmenle bir araya gelme imkânımız olmadığından, her okuldan öğretmenlerimizin kendilerini temsil etmek üzere seçtiği 2 öğretmenden oluşan, öğretmenlerimizi gruplar halinde burada misafir ediyoruz. Bu toplantılarda öğretmenler eğitim ile ilgili ne düşünüyor? Milli Eğitim Müdürlüğünden ne bekliyor? Okulların fiziki durumu ve materyal ihtiyacı nedir? Bu mevcut soruların çözümünü konuşacağız.” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Aslan, yaptığı açılış konuşmasının ardından, sözü toplantıya katılan öğretmenlere bıraktı. Öğretmenler sırasıyla karşılaştıkları problem ve çözüm önerilerini anlattılar.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com