Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Sağlık Batman'da öğrenci ve öğretmenler çevre temizliği yaptı

Batman'da öğrenci ve öğretmenler çevre temizliği yaptı

Batman'daki bir okulun öğrenci, öğretmen ve idarecileri, mahalle sakinleriyle birlikte, çevre temizliği yaptı.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2015 Salı 17:56
Batman'da öğrenci ve öğretmenler çevre temizliği yaptı

Kıbrıs Şehitleri İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, ‘Değerler Eğitimi’ kapsamında çevre temizliği yaptılar.

Milli Eğitim Müdürlüğünün önem verdiği, ‘Değerler Eğitimi’ projesi kapsamında, öğrencilerin temizlik ve düzen alışkanlığını kazanmalarını sağlamak, öğrenci ve velilerde, çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla, Kıbrıs Şehitleri İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, örnek bir çalışmaya imza atarak okul ve çevresinde temizlik yaptılar.

Kıbrıs Şehitleri ilkokulunda öğretmenler önce öğrencilere kişisel bakım ve hijyen eğitimi verdi. Ardından öğrenciler, öğretmenler ve idareciler, okulun çevresinde ikamet eden mahalle sakinleriyle birlikte, temizlik kampanyası gerçekleştirdiler.

‘Değerler Eğitimi’ kapsamında gerçekleşen çevre temizliği ile öğrencilerde ve çevre sakinlerinde farkındalık oluşturmanın hedeflendiği ifade edildi. Gerçekleştirilen temizlik kampanyası kapsamında, mahalle sakinleri ile sohbet edilerek, kampanya hakkında bilgiler verildi.  

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com